Бизнес журнал

Четверг
Сен 29
BizKiev arrow Новости arrow Индекс ПФТС опять падает, прогноз неутешительный

Индекс ПФТС опять падает, прогноз неутешительный

ПФТС опять снижается, прогноз отрицательный

Индекс цен акций на торгах ПФТС 03 марта снизился на 11,68 пунктов с 1102,08 - 29 февраля до 1090,40 - 03 марта. Общий объем торгов составил в этот день - 123 млн. грн., что на 257 млн. меньше чем в предыдущий день торгов 29 февраля.

Специалисты прогнозируют временный дальнейший спад индекса и массовую продажу акций, т.к. неопределенность с российским газом и острые проблемы мирового рынка на нас сейчас влияют не лучшим образом

Индекс ПФТС рассчитывается с 1 октября 1997 года. На 1 марта в листинге ПФТС находились 924 ценные бумаги: 13 - в первом уровне листинга, 173 - во втором и 738 - в списке вне листинга.

Асоціація ПФТС є саморегулівною організацією (СРО) професійних учасників фондового ринку України, що діє на підставі відповідного свідоцтва ДКЦПФР про реєстрацію СРО.

Фондова біржа ПФТС є найбільшою фондовою біржею України, яка діє на підставі відповідної ліцензії ДКЦПФР та підтримує роботу національної електронної системи торгівлі цінними паперами у режимі «реального часу».

Всі члени ПФТС знаходяться в єдиному правовому полі як українського законодавства з фондового ринку, так і внутрішніх правил та положень Асоціації. Це означає, що, окрім державного регулювання, члени ПФТС погодились додатково взяти на себе зобов'язання, які б гарантували чесні та справедливі правила гри на ринку (це зобов'язання дотримуватися правил та положень, які розробляються та впроваджуються самими учасниками ринку - членами СРО).

Практика застосування подібних регулюючих механізмів у багатьох розвинутих країнах та в більшості країн, що розвиваються, переконує в їх ефективності та позитивному впливі на розвиток фондового ринку.

 
« Пред.   След. »