Бизнес журнал

Понедельник
Ноя 23
BizKiev arrow Новости arrow Бизнес и экономика arrow Фонд гарантирования вкладов увеличен до 50 тыс. грн.

Фонд гарантирования вкладов увеличен до 50 тыс. грн.

Решением административного совета Фонда гарантирования вкладов физических лиц установлено увеличение размера компенсаций средств по вкладам, в т.ч. и процентов, за счет средств Фонда до 50 000 грн.

BizKiev.com, напоминает, что ранее Фонд гарантировал компенсацию до 25 000 грн.Рішення адміністративної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Про збільшення розміру відшкодування коштів за вкладами

вiд 14 серпня 2007 року N 4

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

31 серпня 2007 р. за № 1002/14269

Відповідно до статті 3 Закону України "Про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб" адміністративна рада Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ВИРІШИЛА:

1. Збільшити розмір відшкодування коштів за вкладами, включаючи відсотки, за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб до 50000 гривень.

2. Поширити це рiшення на вкладникiв Акцiонерного комерцiйного банку "Росток банк", Акцiонерного банку "Аллонж", Акцiонерного комерцiйного банку "Прем'єрбанк", Акцiонерного комерцiйного банку "Iнтерконтинентбанк", Вiдкритого акцiонерного товариства "Акцiонерний комерцiйний банк "Гарант", Товариства з обмеженою вiдповiдальнiстю "Київський унiверсальний банк", Акцiонерного комерцiйного банку "ОЛБанк", Акцiонерного товариства "Наш банк".

3. Вкладники Акцiонерного комерцiйного банку "ОЛБанк", Акцiонерного комерцiйного банку "Росток банк", Акцiонерного банку "Аллонж" мають право звертатися до Фонду гарантування вкладiв фiзичних осiб за отриманням вiдшкодування коштiв за вкладами, уключаючи вiдсотки, до 31.12.2007.

4. Вкладники Акцiонерного товариства "Наш банк" мають право звертатися до Фонду гарантування вкладiв фiзичних осiб за отриманням вiдшкодування коштiв за вкладами, уключаючи вiдсотки, до 20.11.2007.

5. Виконуючому обов'язки директора-розпорядника Гребенику М. М.:
iнформувати Нацiональний банк України, Кабiнет Мiнiстрiв України та Асоцiацiю українських банкiв про прийняте рiшення;
звернутися до Нацiонального банку України з клопотанням про сприяння у наданнi лiквiдаторами зазначених банкiв даних про вкладникiв, яким слiд здiйснити додатковi виплати, та зобов'язати їх визнати заявленi Фондом кредиторськi вимоги на всю суму, що пiдлягає вiдшкодуванню.

6. Контроль за виконанням цього рішення покладається на виконавчу дирекцію.

7. Це рішення набирає чинності відповідно до чинного законодавства.

Голова адміністративної ради

В. В. Пасiчник

 
« Пред.   След. »